• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

TÄNUPÕHJUS!

TTJA andis välja uued raadioteenuse osutamise tegevusload

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) andis konkursi korras välja 28 uut raadioteenuse osutamise tegevusluba, mis hakkavad kehtima tänavu novembris. Kõigi praegu tegutsevate raadioteenuste tegevuslubade kehtivus lõppeb 16. novembril 2019, seejärel hakkavad kehtima 5-aastaseks perioodiks väljastatud uued load.

Tegevuslubade liikide lõikes anti konkursil välja 14 üleriigilise raadioteenuse, 13 regionaalse raadioteenuse ja üks rahvusvahelise raadioteenuse osutamise tegevusluba.

Konkursil väljaantud 28-le tegevusloale esitati TTJA-le kokku 34 taotlust. 23 tegevusloa puhul esitati ühele tegevusloale üks taotlus. Neil juhtudel anti uued load välja lähtuvalt taotluste nõuetekohasusest.

Konkurents oli viiele tegevusloale, millele esitati kokku 11 taotlust, mida hindas TTJA juurde loodud nõuandev komisjon. Valikmenetluse käigus hindas komisjon taotluste vastavust kultuuriministri kehtestatud kõrvaltingimustele, s.h. kavandatud raadioprogrammi vastavust peamisele sihtrühmale. Komisjoni hinnangu põhjal tehti ettepanekud TTJA peadirektorile anda välja tegevusload konkursil parima pakkumise teinud taotlejale ja keelduda lubade väljastamisest neile, kes ei osutunud valikmenetluses parimaiks pakkujaiks.

TTJA peadirektor Kaur Kajak märkis konkursi kokkuvõtteks, et raadiokuulajad võivad tunda heameelt, sest suurem osa tänaseid raadioprogramme saavad võimaluse jätkata ka uute tegevuslubade alusel, kuid on ka mõned uued tulijad, kes teevad Eesti raadiomaastikku mitmekesisemaks. Samuti paranevad mitme raadioprogrammi levialad ja nii jõuavad raadioprogrammid ka uute kuulajateni.

Paljudele kuulajaile ammu tuttavad raadioprogrammid saavad jätkata, nagu Kuku Raadio, Sky Plus, Star FM, Raadio Elmar, Raadio MyHits, Retro FM, Tre Raadio, Äripäeva Raadio, Pereraadio, SKY Raadio, Raadio Kadi, Ring FM, Narodnoje Radio, Nõmme Raadio, Rock FM, Power Hit Radio, Raadio 7, Russkoje Raadio, Jumor FM, DFM, Radio Volna, Semeinoje Radio, Radio ELI, NRJ, Ruut FM ja Kaguraadio (praeguse nimega Raadio Marta).

Uute tegevuslubade alusel jõuab peatselt eetrisse uus eestikeelne meelelahutuslik raadioprogramm Relax FM, püsivalt hakkab tegutsema soome- ja inglisekeelseid saateid pakkuv programm SSS-Radio.

ERR Uudised

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 23. juuli 2019 

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Kaarli kirikus täna muusikaõhtu kell 17.30.

• Jaani kirikus homme, kolmapäeval hardushetk keel 13.30.

• Nõmme Rahu kogudusemajas täna Aa-grupi kokkusaamine kell 18. Homme hongehoiuvalve kella 12st – 14ni ja AA- grupi kogunemine kell 18.

• Pirita kloostris pühapäeval, 28. juulil kell 12.30 etendus „ Karjapoisist kuningaks!“ Sissepääs vaba.

• Lasnamäe Püha Markuse koguduse osadusõhtu algab täna kell 18. Pae palvekoda avatud kella 16st – 20ni.

• Tallinna Metodisti koguduse Piibliõhtu ja palveosadus täna kell 18.30.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse palveõhtu täna kell 18.30.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund täna algusega kell 17.30.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Tartu Peetri kirikus täna palvus kell 10.

• Haapsalu Toomkirikus XXV Haapsalu Viiulimängude Festivali mälestuskontsert homme, kolmapäeval kell 19.

• Teemapäev „Palve kui teraapia“ toimub Oru Evangeelses Rahvaõpistus 3. augustil, algusega kell 14. Lisainfo ja registreerimine kuni 28. juulini aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Kolmapäev, 24. juuli 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Jaani kirikus täna hardushetk kell 13.30. Homme, neljapäeval armulauaga palvus kell 12.

• Nõmme Rahu kogudusemajas täna hingehoiuvalve kella 12st – 14ni ja AA-grupi kogunemine kell 18. Homme avatud toidutare kella 14st.

• Tallinna Metodistikirikus homme palve- ja piiblihommik kell 11.

• Pirita kloostris pühapäeval, 28. juulil kell 12.30 etendus „ Karjapoisist kuningaks!“ Sissepääs vaba.

• Ilumäe kirikus toimub täna kell 18 heategevuskontsert Rasmus Juhansoni taastusravi toetuseks. Esinevad Ragne Saul, Harald Jürgen Wiler ja Anneli Merelaid.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Tartu Pauluse kirikus homme, neljapäeval Taize palvus kell 17.30.

• Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus homme kell 18.

• Haapsalu Toomkirikus täna XXV Haapsalu Viiulimängude Festivali mälestuskontsert kell 19. Homme Haapsalu Vanamuusika Festivali avakontsert kell 20. Esinevad ansambel Studio Vocale ja Haapsalu Festivali Barokkorkester.

• Teemapäev „Palve kui teraapia“ toimub Oru Evangeelses Rahvaõpistus 3. augustil, algusega kell 14. Lisainfo ja registreerimine kuni 28. juulini aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

ERAKUULUTUSED

• Üksi elav kristlane üürib välja 3-toalistest koterist rõduga toa. Lisainfo telefonil 56233044.

• Kristlikust perest pärit 16-aastane noormees soovib üürida õpingute ajaks tuba Tallinnas Kristiine, Tondi või Kesklinna piirkonnas. Kontakt: Taavi Ugam 56957928

 
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 23. juuli 2019

Tänased sünnipäevalapsed on: RAELLA KIIK, HEA VARIK, KAI EHRLICH, ANU SOMMER, MARTIS OTTAS, MALLE PRÜKK, ANNE NÕGU, TIIU PÄLL, TOOMAS JÜRGESTEIN, URVE PÄRNAMETS, ÜLO ROOSILEHT, VÄINO PÕLLUMÄE, SIIRI KÖNIGSBERG, LY MANNONEN, MARII KASEPALU ja ELSBETH KIISK.

RAELLA KIIK - Õnnistust ja hingerahu soovib Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

HEA VARIK, KAI EHRLICH, ANU SOMMER ja MARTIS OTTAS – Issand ütleb Jeremija raamatu 31se peatüki 3s salmis: "Ma olen sind armastanud igavese armastusega, seepärast jääb mu osadus sinuga.“ Õnnistatud sünnipäeva soovib Sulle Kambja kogudus!

MALLE PRÜKK - Jäägu nooruslik säde Su silmadesse, lilled ja päike kodusse, elurõõm südamesse, õnn tulevaisse aastaisse. Ole hoitud! Seda soovivad Sulle sõbrad Elistvere raamatukogu piibliringist.

Kallis ANNE NÕGU! Südamlikud õnnistussoovid sinu juubelisünnipäevaks. Täname Jumalat Sinu armastuse, hoolimise, tähelepanelikkuse ja lahkuse eest. Galaatia kirja 5nda peatüki, salmides 22 ja 23 on kirjutatud: „Aga Vaimu vili on armastus, rõõm, rahu, pikk meel, lahkus, heatahtlikkus, ustavus, tasadus ja kasinus. Selliste vastu ei ole käsk.“ Õnnitlevad Kodugrupp ja Maarika

TIIU PÄLL ja TOOMAS JÜRGESTEIN - Kõlagu 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.

URVE PÄRNAMETS ja ÜLO ROOSILEHT - Tähtpäeval tervitavad ja soovivad jätkuvat Jumala õnnistust, armu ja ligiolu Tallinna Metodisti kogudusepere ja pastorid.

VÄINO PÕLLUMÄE´le soovib rikkalikke Jumala õnnistusi ja Tema parimat igasse päeva Tartu Salemi Baptistikogudus.

SIIRI KÖNIGSBERG ja LY MANNONEN - Jätkuvat Jumala õnnistust ning Tema parimat igasse päeva soovib Tallinna Kalju Baptistikogudus.

MARII KASEPALU ja ELSBETH KIISK - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid sünnipäevaks Haapsalu Püha Johannese koguduselt.

 

Kolmapäev, 24. juuli 2019

Tänased sünnipäevalapsed on: LINDA BREEDEN, LEIDA TOROP, AINO MÄND, BRONISLAVA GILITE, RAUNO KASK, ANDRO HALLIKO, MAIA LUHT, MARGUS EENKIVI, KATRIIN KUBARSKI, KATRIN JERMOŠKIN, JANNO TULTS, MOONIKA DOKKA ja STEPAN GORBACHEV-YAMAMOTO.

Väga armas LINDA BREEDEN - „Sa oled kui mandlipuu õites, et Sa ka kaua õitseda võiks, sest suvi ei ole lõppenud ju.“ Ole ikka rõõmus, nagu nooreea päevade sees. Jeesus ise selleks jõudu andku. Mured, kannatused eemale kandku. Kinnitagu Sind 139nda Psalmi 16s salm: „Su silmad nägid mind juba mu eos ja Su raamatusse kirjutati kõik päevad, mis olid määratud. Ehk küll ühteainustki ei olnud olemas.“ Jumala õnnistusi uude eluaastasse soovib Räpina Metodistikogudus koos pastoriga.

LEIDA TOROP – Soovime Sulle 96ndal sünnipäeval Jumala armust kantud ja õnnistatud elupäevi. Õnnistussoovidega Sinu Mooste kogudus ja karjane.

AINO MÄND - Tähtpäeval tervitavad ja soovivad jätkuvat Jumala õnnistust, armu ja ligiolu Tallinna Metodisti kogudusepere ja pastorid.

BRONISLAVA GILITE´le soovib Taevaisa armust kantud ja juhitud uut eluaastat Tartu Maarja kogudus.

Kallis RAUNO KASK - “Issanda ingel on leerina nende ümber, kes teda kardavad, ja Ta vabastab nad,” on kirjutatud 34nda Psalmi 8s salmis. Õnnitleme Sind sünnipäeval ja soovime Sulle tervist ning Jumala ligiolu ja õnnistust igasse päeva! Vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.

ANDRO HALLIKO´le soovib kaunist sünnipäeva ning Taevaisa armust ja õnnistusest täidetud uut eluaastat Saku Toomase kogudus.

MAIA LUHT, MARGUS EENKIVI ja KATRIIN KUBARSKI – Rikkalikke Jumala õnnistusi ning Tema parimat igasse päeva soovib Tartu Salemi Baptistikogudus.

KATRIN JERMOŠKIN - Jumal õnnistagu sinu sünnipäeva, hoidku sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.

JANNO TULTS - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim võimsasti! Rõõmu, rohkesti Rõõmu sünnipäeva puhul, soovib Nõmme Baptistikogudus.

MOONIKA DOKKA - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid sünnipäevaks Haapsalu Püha Johannese koguduselt.

Armas STEPAN GORBACHEV-YAMAMOTO - Rakvere Adventkogudus õnnitleb Sind tänasel sünnipäeval ja soovib, et uus eluaasta võiks tuua uusi ja kinnitavaid kogemusi koos Jumalaga.

 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada mõnda teist Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login