• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Riia 22-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 14. juuli 2020

• Tallinna Kaarli kirikus täna muusikaõhtu kell 17.30.

• Jaani kirikus hardushetk homme, kolmapäeval kell 13.30.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palveõhtu täna algusega kell 17.30.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses palveõhtu täna kell 17.30.

• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus täna kell 10.

• Rakvere Kolmainu kirikus orelipooltund homme kell 18. Musitseerib Anneli Klaus.

• Viljandi Pauluse kirikus toimub homme kontsert “Tantsumustrid” algusega kell 19. Sissepääs piletitega.

• 19.-26. juulini toimub Oru Mõisakoolis nädala retriit “Armastusekäsk” Eelregistreerimine 15. juulini aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. Täpsem info aadressil www.orumoisakool.com või telefonil 56450552
 
 
Kolmapäev, 15. juuli 2020
 
• Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus täna kesknädala orelikontsert algusega kell 19. Louis Vierne´I orelisümfooniad esitab Tobias Horn Saksamaalt. Sissepääs piletitega.

• Jaani kirikus hardushetk täna kell 13.30. Armulauaga palvus homme, neljapäeval kell 12.

• Peeteli kirikus täna õhtupalvus Taize lauludega kell 18.

• Oleviste kirikus homme palvekoosolek kell 18.30.

• Tallinna Metodistikoguduse meeste palvus-hommikusöök homme kell 7.

• Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus toimub homme kell 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus orelipooltund täna kell 18. Musitseerib Anneli Klaus.

• Viljandi Pauluse kirikus toimub täna kontsert “Tantsumustrid” algusega kell 19. Sissepääs piletitega.

• 19.-26. juulini toimub Oru Mõisakoolis nädala retriit “Armastusekäsk” Eelregistreerimine tänaseni aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. Täpsem info aadressil www.orumoisakool.com või telefonil 56450552
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev 14. juuli 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: MARET PAHMUTOVA, HEITI PEESPON, ILME SMIRNOVA, HELVE OJAMAA, MALLE RAUDSIK, MERIKE LEHISTE, RIINA SUSI, MEELI KESKÜLA, KRISTIINA KRABI-KLANBERG, TARMO LIGE, HELI KUKK, AYRON ALLIKSAAR ja MERILI KASEPALU.
 
MARET PAHMUTOVA - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
HEITI PEESPON ja ILME SMIRNOVA - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
HELVE OJAMAA´le soovib Taevaisa armust kantud ja Tema heldusest hoitud uut aastaringi Tartu Maarja kogudus.
 
MALLE RAUDSIK´ule soovib tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva Otepää Maarja kogudus.
 
MERIKE LEHISTE – Kinnitagu Sind 25nda Psalmi 15s salm: "Mu silmad on alati Issanda poole." Tähtpäeval tervitavad Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu liikmed.
 
MERIKE LEHISTE - Psalmis 81, salmides 2 ja 3 on kirjutatud: “Hõisake Jumalale, kes on meie tugevus, hüüdke rõõmuga Jaakobi Jumala poole! Alake kiituslaulu, lööge trummi, pange hüüdma kannel ja naabel!” Tervist, jõudu ja Taevaisa armust kantud uut eluaastat soovivad Liia Lumilaid ning Saue Kristliku Vabakoguduse õed ja vennad.
 
Armas MERIKE LEHISTE – Ole õnnistatud Jeesuse Kristuse nimel uude eluaastasse astudes. Kinnituseks Psalmi 66 salmid 1 ja 2: “Hõisake Jumalale kõik ilmamaa, mängige kiites Tema nime au. Andke Temale au ja kiitust.” Õnnitlevad Harku tänava Vennastekoguduse palvela pillikoori õed- ja vennad.
 
MERIKE LEHISTE – Tervitame head laulusõpra ja soovime, et Taevaisa hoiaks ja kaitseks Sind, annaks jõudu ja usku kõigega toime tulla. Eva, Maie ja Vaike.
 
MERIKE LEHISTE – Kallis Merike, tervitan Sind rõõmsasti sündimise päeva puhul ja soovin, et Sinu uut eluaastat jäävad saatma Jeesuse sõnad Matteuse evangeeliumi 5st peatükist 7st salmist: “Õndsad on armulised, sest nemad saavad armu.” Niisiis soovingi Sulle armastavast südamest rohkesti armu, rahu ja rõõmsat meelt. Laula ja mängi ikka Tema auks. Südamekalliga tervitab Sinu vanem õde Kristuses Laitsest.
 
RIINA SUSI – “Uut vaimu meile, Issand, anna ja uuenda me südamed. Meid valgusriiki armust kanna, meil näita õiget elu teed! Su juures armu, rahu palju, kes oled päike, kilp ja kalju.” Sünnipäeval õnnitlevad ning soovivad õnnistust Juuru Mihkli kogudus ja õpetaja.
 
MEELI KESKÜLA, KRISTIINA KRABI-KLANBERG ja TARMO LIGE – Jumala õnnistusest, armastusest ja ligiolust täidetud uut eluaastat soovib Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
HELI KUKK – Õnn on saladuste sees, mida Isa meile sõõmude kaupa iga päev annab. Soovime, et mitte ükski neist ei jääks Sul ka uuel aastal saamata! Tervist, jõudu ja palju uusi leidmisi soovib Vastseliina kogudus.
 
Õnnistame kallist venda AYRON ALLIKSAAR´t sünnipäeval ja soovime, et Issand ikka juhiks Su eluted. Sõbrad Saue Kristlikust Vabakogudusest
 
MERILI KASEPALU - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
 
Kolmapäev, 15. juuli 2020
 
Tänased sünnipäevalapsed on: LIDIA VILDE, ALBERT UIBO, MARE KALEV, LUCIA HOLSTING, TIIT TIIMANN, AINO KOMMUSAAR, HELGI RAUDIK, HELIN KANEP, TARMO KALLASTE, SILVIA ZEIGO, SVETLANA RODBAVER, JÜRI VALLSALU, ELLEN VANATALU, IVI RATTIK, TEET PÕDER, JÜRI LIIV, KAIDO-OLIVER JÜRGENSON, KAILI SARAP ja RAHEL HOLLMAN.
 
LIDIA VILDE, ALBERT UIBO ja MARE KALEV - Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva soovib Otepää Maarja kogudus.
 
LUCIA HOLSTING ja TIIT TIIMANN – Rohkeid Taevaisa õnnistusi, head tervist ning rahu ja rõõmu südamesse soovib Tartu Peetri kogudus.
 
AINO KOMMUSAAR - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
HELGI RAUDIK, HELIN KANEP, TARMO KALLASTE, SILVIA ZEIGO ja SVETLANA RODBAVER - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
JÜRI VALLSALU – Kinnituseks 37nda Psalmi 5s salm: “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Õnnitleb Saku Toomase kogudus.
 
ELLEN VANATALU“Uut vaimu meile, Issand, anna ja uuenda me südamed. Meid valgusriiki armust kanna, meil näita õiget elu teed! Su juures armu, rahu palju, kes oled päike, kilp ja kalju.” Sünnipäeval õnnitlevad ning soovivad õnnistust Juuru Mihkli kogudus ja õpetaja.
 
IVI RATTIK´ule soovib Taevaisa armust kantud ja Tema heldusest hoitud uut aastaringi Tartu Maarja kogudus.
 
TEET PÕDER – 16nda Psalmi 11s salmis on kirjutatud: “Sina annad mulle teada elu teeraja; rõõmu on rohkesti su palge ees, meeldivaid asju on su paremas käes alatiseks.” Õnnitleme Sind sünnipäeval ja soovime tervist ning Jumala ligiolu ja õnnistust igasse päeva! Vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.
 
JÜRI LIIV - Ära karda, ole julge oma tegemistes, sest kõik, mida Sa puutud, läheb korda, ütleb Issand oma Sõnas. Olgu see Sulle julgustuseks uuel aastaringil ka väikeste unistuste täitumisel! Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
KAIDO-OLIVER JÜRGENSON - „Sellepärast loodavad Sinu peale need, kes tunnevad Su nime; sest Sa ei ole hüljanud neid, kes otsivad Sind, Issand,” on öeldud 9nda Psalmi 11s salmis. Tähtpäeval õnnitleb Tallinna Mähe Baptistikogudus.
 
KAILI SARAP´ile soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
RAHEL HOLLMAN -Psalmis 23 salmis 1 on kirjas tõotus: “Issand on mu karjane, mul pole millestki puudust.” Rikkalikke Jumala õnnistusi soovib Rakvere Metodistikogudus.
 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login