• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Teekäija

Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Parasjagu päevakorral

10.11.2017 oli Pereraadiol igaaastase sageduskasutustasu maksmise tähtaeg. 7.novembriks oli litsentsitasu maksmiseks kogunenud 11591 eurot ja 70 senti. Seega sai vajalik summa kokku ning Rahandusministeeriumi arvele üle kantud. SUUR TÄNU KÕIGILE! KÕIGE ROHKEM JUMALALE, SEST TEMALT TULEB KÕIK HEA JA TEMA HELDUS KESTAB IGAVESTI!

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-st 15-ni Pereraadio üldtelefonil 7488458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reede, 17. november 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: ASTA MUGRA, JÜRI RAUDSEPP, MADIS NEMVALTS, VARVU TAMM, ALJE VILUMETS, LEELO LEPP, PAUL EIT, ANN-KAIRIT EENSOO, MAREK KAMLA, TIIT PIIDERMANN, MALLE KELDER ja KATRIN LAAS.
 
Teid, ASTA MUGRA, JÜRI RAUDSEPP ja MADIS NEMVALTS tervitab tähtpäeval ja soovib õnne, rahu ja rõõmu Jumalalt Tartu Pauluse kogudus.
 
VARVU TAMM´ele soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Tartu Püha Luuka kogudus.
 
VARVU TAMM! Õnne sünnipäevaks Taaveti laulu 84nda peatüki 13nda salmiga, mis ütleb: „Vägede Jehoova väga õnnis on inimene, kes Sinu peale loodab,“ soovib Helle.
 
Armas ALJE VILUMETS! „See on Issanda suur heldus, et me pole otsa saanud, sest tema halastused pole lõppenud: need on igal hommikul uued – sinu ustavus on suur,“ ütlevad Nutulaulude 3nda peatüki salmid 22 ja 23. Sünnipäeva puhul õnnitleb ja soovib Jumala õnnistust Rakvere Adventkoguduse pere.
 
LEELO LEPP! Jumal õnnistagu sinu sünnipäeva, hoidku sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.
 
PAUL EIT ja ANN-KAIRIT EENSOO! Jeesus armastab Teid! Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
Teile, MAREK KAMLA ja TIIT PIIDERMANN soovib tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva Otepää Maarja kogudus.
 
MALLE KELDER´ile soovib Jumalast hoitud ja juhitud uut eluaastat Tartu Maarja kogudus.
 
KATRIN LAAS´i õnnitleb ja soovib Jumala parimat igasse järgnevasse päeva Nõmme Baptistikogudus.
 

Laupäev, 18. november 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: AGATE VAARDI, LEIDA KIRSCH, LEONTINE KOLLOM, HILJA PÕLDOJA, ILME ROOSMÄE, ENRIKO SAVITŠ, VOLDEMAR PULST, DAN LÕHMUS, TIIDREK NURME ja ANNA-LIISA STÜMPER.
 
Armas õde AGATE VAARDI! Õnnistavad sõbrad Saue Kristlikust Vabakogudusest. Soovime, et Issand kingiks sulle veel palju tervist, palvejõudu ja sügavat hingerahu igaks päevaks, mis veel antakse.
 
LEIDA KIRSCH! Teile soovib õnne ja Jumala parimat igasse päeva Tartu Maarja kogudus.
 
LEONTINE KOLLOM´ile soovivad Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.
 
HILJA PÕLDOJA! "Teeni Jumalat siira südamega ja sõnakuuleliku hingega! Sest Issand uurib läbi kõik südamed,“ on kirjas 1se Ajaraamatu 28nda peatüki 9s salmis. Armas Hilja, õnnitleme Sind ja soovime Jumala õnnistust oma pere ja koguduse keskel. Õnnistussoovidega Sinu vennad, õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.
 
ILME ROOSMÄE! Sõbrad Elistvere raamatukogu piibliringist soovivad, et Sul tervis ikka hea oleks, et Sul nukraid hetki poleks, et kõik ettevõtmised korda läheks! Rohket õnne ja õnnistust!
 
Armas ENRIKO SAVITŠ! Laulu 145 salmid 18 ja 19 ütlevad: „Jumal on ligi kõigile, tes teda appi hüüavad, kõigile, kes teda tões appi hüüavad. Tema teeb nende meele järele ja ta aitab neid.“ Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi Lainelt.
 
VOLDEMAR PULST´i õnnitleb ja soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
DAN LÕHMUS´ele soovib Jumalast hoitud ja kaitstud ning rõõmurohket uut eluaastat Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
TIIDREK NURME´t tervitab tähtpäeval ja soovib õnne ja õnnistust Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
ANNA-LIISA STÜMPER! Jeesus armastab Teid! Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
 
Pühapäev, 19. november 2017
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ELGA MAASALU, PRIIT KAMA, VIRVE-HILJE TREINBERG, ASTA IPSBERG, TARMO HOPFELDT, RAIMOND VÕIMRE, ÕIE SIKKAR, VELLO SIMM, MATI MÄGILA, KULDAR HELEND, REELI VAINJÄRV, TIIU PÕLDMA, HELI VELT ja LIIA PIHO.
 
Armas juubilar ELGA MAASALU! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
Teid, ELGA MAASALU ja PRIIT KAMA õnnitleb tähtpäeval ja soovib Jumala parimat igasse päeva Tartu Maarja kogudus.
 
VIRVE-HILJE TREINBERG! Luuleridadega: „Kui hele on taevas kui hele on maa kui hele Su Valgus kui puutud mind Sa,“ õnnitlevad ja õnnistust soovivad Juuru Mihkli kogudus ja õpetaja.
 
ASTA IPSBERG, TARMO HOPFELDT ja RAIMOND VÕIMRE! Jeesus armastab Teid! Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
ÕIE SIKKAR´ile soovib head tervist ja rohket Jumala õnnistust Tartu Peetri kogudus.
 
VELLO SIMM´i ja MATI MÄGILA´t õnnitlevad ja soovivad Jumalast hoitud ja juhitud uut eluaastat Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid!
 
KULDAR HELEND! Jesaja 33 salm 6 ütleb: "Tema on Su aegade tagatis, abi küllus, tarkus ja tunnetus, jehoova kartus, see on Siioni rikkus." Jumala õnnistusi sünnipäeva puhul soovib Eha.
 
Kallis õde REELI VAINJÄRV! Palju Jumala armu ,taevalist rahu ja head tervist juubelisünnipäevaks! Kinnitagu Sind piiblisalm 5nda Moosese raamatu 31se peatüki 8st salmist: "Ja Issand ise käib su ees ,Tema on sinuga,Tema ei lahku sinust ,ega jäta sind maha. Ära karda ega kohku!" Rohkeid õnnistusi sooovib Sinu kodugrupp Mustamäelt!
 
Kallis REELI VAINJÄRV! Rohkeid õnnistusi Taevaisalt! Kallistame Sind Juubeli päeval. Oled meile väga armas! Olgu sulle kinnituseks Jesaja raamatu 40nda peatüki salmid 29-31: „Tema annab väsinule rammu ja jõuetumale palju jõudu! Poisid väsivad ja tüdivad küll, noored mehed koguni komistavad, aga kes ootavad Issandat saavad uut rammu, need tõusevad tiibadega üles nagu kotkad :nad jooksevad ega tüdi, nad käivad ega väsi!“ Õnnistussoovidega sinu õed peredega, vend perega ja teise venna pere.
 
TIIU PÕLDMA´le soovivad Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.
 
HELI VELT, Teid tervitab tähtpäeval ja soovib õnne, rahu ja rõõmu Jumalalt Tartu Pauluse kogudus.
 
LIIA PIHO! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva soovib Otepää Maarja kogudus.
 
 
Esmaspäev, 20. november 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: LEIDA UUSTALU, ARVO LÄÄNISTE, REIN PÄRN, HILDEGARD SIIMBERG, MARI-LIIS LOOTUS, TALVI VALK, MEEDI VAINO, JUHAN VARIK, BIBI LOTTA LADVA, JAANIKA TREI, JANAR RAET ja KRISTIINE KEREN KOTIESEN.
 
LEIDA UUSTALU! "Oma käed Sa laota üle minu tööde, üle kannatuste ka, üle mure ööde. Ja kui maha jätan ma maised orud, mäed, minu üle laota, Jeesus, oma käed." Armas õde Leida! Jumal on Sind igavese armastusega armastanud. Soovime ja palume Sulle tervist ja Jumala õnnistust. Vennad, õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.
 
Teid, ARVO LÄÄNISTE ja REIN PÄRN tervitab tähtpäeval ja soovib õnne, rahu ja rõõmu Jumalalt Tartu Pauluse kogudus.
 
Kallis HILDEGARD SIIMBERG! Soovime uue eluaasta päevadesse Jumala õnnistust, armu, rahu ja tervist! Et Sa rõõmsalt koos Aasafiga võid igal päeval öelda: „ Aga minu õnn on, et ma olen Jumalale ligi! Issanda Jehoova peale panen ma oma lootuse, et jutustada kõiki Sinu tegusid.“ (Psalm 73:28) Õnnistatud Jumalaga kooskäimist! Õnnistussoovidega Lasnamäe Nõlva palvegrupp.
 
MARI-LIIS LOOTUS! „Issand annab oma inglitele sinu pärast käsu sind hoida kõigil su teedel,“ ütleb Psalmi 91 salm11. Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
TALVI VALK! Õnne ja Issanda lähedust igasse päeva soovib Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
MEEDI VAINO ja JUHAN VARIK! Jeesus armastab Teid! Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
BIBI LOTTA LADVA! Taevaisast hoitud ja juhitud uut eluaastat soovib Tartu Püha Luuka kogudus.
 
Armas JAANIKA TREI! Tervitame Sind hällipäeval salmiga Timo Lige laulust: "Kui sa kõnnid kõrgendikel, las põleb sinu valgus. Kui käid orus sügavas, las paista sinu julgus. Sa võid teada, suurem on, kes elab sinu sees, kui see, kes elab maailmas. Sa võidad Jeesuses!" Soovime Sulle Jumala õnnistust, Tema tahte äratundmist ja kõiges julget tegutsemist! Sünnipäevatervitused Laitse koguduselt.
 
JANAR RAET´ile soovib õnne ja Jumala parimat igasse päeva Tartu Maarja kogudus
 
KRISTIINE KEREN KOTIESEN´it õnnitleb ja soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reede, 17. november 2017

Kõigepealt KOGUDUSE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Tallinna Jaani kirikus täna noorteõhtu kell 18.30.

• Tallinna Peeteli koguduse venekeelne jumalateenistus homme, laupäeval kell 11.

• Lasnamäe Püha Markuse koguduse Kiviklubi noortele homme kell 18.

• Peeter-Pauli kirikus missa täna eesti keeles kell 18.

• Püha Siimeoni ja naisprohvet Hanna kirikus homme koguöine jumalateenistus algusega kell 17.

• Oleviste kirikus täna noorteõhtu kell 18.30.

• Tallinna Metodistikoguduse ülistusõhtu täna kell 18.30. Homme Iisraeli õhtu kell 17.

• Prohvet Joeli koguduse teenistus toimub täna, aadressil Narva mnt 51, kell 18.30. Teenib Juaninne Fox USA-st.

• Eesti Kristliku Tule Koguduse külalisõhtud koos Anselm Madubuko'ga. 20, 21 ja 22. novembril kell 19, aadressil Narva mnt 51, Tallinnas. Tõlge eesti ja vene keelde. Täpsem info: www.tulekogudus.ee

• Tallinna Kristliku Evangeelse Linnakoguduse teenistus toimub homme, aadressil Rävala pst 8, 3. Korrus, kell 10.

• Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu piiblitund-koosolek toimub homme, laupäeval kell 11 Nõmme Rahu kiriku pastoraadis, aadressil Võsu 5.

KOGUDUSE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Tartu Pauluse kirikus täna noorteõhtu kell 19. Homme, laupäeval Rahvusraamatukogu Naiskoori ja Meeskoori Sakala kontsert kell 15. Vanavene muusika ansambli SIRIN kontsert toimub 25. novembril kell 19.

• Maarja koguduse majas täna AA-grupi kogunemine kell 18.

• Salemi kirikus homme eestpalvering kell 10. Homme Terve elu teenistus kell 18. Kõneleb pastor Allan Helde, muusikaga teenivad Risttee koguduse noored.

• Tartu Adventkirikus täna palvekoosolek kell 19. Homme, laupäeval hingamispäevakool kell 9.50, samal ajal toimuvad lastetunnid. Jumalateenistuse algus kell 11.15. Kontsert „Mehed ja Jumal“ kell 17.

• Rakvere Karmeli koguduse POP-poistekas 7.-12. aastastele poistele homme kell 12.

• Haapsalu Jaani kirikus teetund täna kell 13.30. Toomkirikus homme kammerkoori Head ööd, Vend kontsert „Kiida mu hing“ kell 19.

ERAKUULUTUS

• Oleviste koguduse liige otsib üüripinda Tallinnas, kus ööbida 3-4 tööpäeval nädalas. Info telefonil 566 88628, vastab Marika.
 
 
Laupäev, 18. november 2017

Kõigepealt KOGUDUSE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Tallinna Peeteli koguduse venekeelne jumalateenistus täna kell 11.

• Lasnamäe Püha Markuse koguduse Kiviklubi noortele täna kell 18.

• Püha Siimeoni ja naisprohvet Hanna kirikus täna koguöine jumalateenistus algusega kell 17.

• Tallinna Metodisti kirikus täna Iisraeli õhtu kell 17.

• Eesti Kristliku Tule Koguduse külalisõhtud koos Anselm Madubuko'ga. 20, 21 ja 22. novembril kell 19, aadressil Narva mnt 51, Tallinnas. Tõlge eesti ja vene keelde. Täpsem info: www.tulekogudus.ee

• Tallinna Kristliku Evangeelse Linnakoguduse teenistus toimub täna, aadressil Rävala pst 8, 3. korrus, kell 10.

• Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu piiblitund-koosolek toimub täna kell 11 Nõmme Rahu kiriku pastoraadis, aadressil Võsu 5.

KOGUDUSE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Tartu Pauluse kirikus Rahvusraamatukogu Naiskoori ja Meeskoori Sakala kontsert täna kell 15.

• Salemi kirikus täna eestpalvering kell 10. Homme, pühapäeval Terve elu teenistus kell 18. Kõneleb pastor Allan Helde, muusikaga teenivad Risttee koguduse noored.

• Tartu Adventkirikus täna hingamispäevakool kell 9.50, samal ajal toimuvad lastetunnid, jumalateenistuse algus kell 11.15. Kontsert „Mehed ja Jumal“ algab kell 17.

• Rakvere Karmeli koguduse POP-poistekas 7.-12. aastastele poistele täna kell 12.

• Haapsalu Toomkirikus täna kammerkoori Head ööd, Vend kontsert „Kiida mu hing“ kell 19.
 
 
Pühapäev, 19. november 2017

Kõigepealt KOGUDUSE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Tallinna Jaani kirikus jumalateenistus täna kell 10.

• Kaarli kirikus jumalateenistused kell 10 ja kell 12.30.

• Nõmme Lunastaja kirikus teenistus kell 10.30.

• Toomkirikus ja Peeteli kirikus teenistused algusega kell 11.

• Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses pühapäevakool kell 12 ja teenistus kell 15.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemaja kuulutustund algusega kell 17.

• Katoliku kiriku Peeter–Pauli koguduses missa poola keeles kell 10, eesti keeles kell 11.30 ja ladina keeles kell 15.30.

• Pühade Siimeoni ja Hanna kirikus liturgia kell 10.

• Tallinna Metodisti kirikus jumalateenistus kell 13. Meeste osadusõhtu kell 17.

• Oleviste kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12.

• Kalju Baptistikoguduse teenistus kell 10.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse,Nõmme Baptistikoguduse ja Allika Baptistikoguduse teenistused täna kell 11.

• Eelimi Nelipühakoguduse ja Vineyard’i koguduse teenistused kell 11.

• Valguse Tee koguduse ja Elava Vee koguduse jumalateenistused algavad kell 11.

• Laagri Kristliku Koguduse teenistus toimub kell 12.

• Viimsi Vabakoguduse ja Uue Elu koguduse teenistused kell 17.

• Missio Koguduse teenistus kell 11.

• Saku Toomase koguduse teenistus algab kell 15.

• Saku Nelipühi kirikus teenistus kell 11.

• Saue Kristliku Vabakoguduse jumalateenistus kell 13.

• Kehra Baptistikoguduses jumalateenistus täna kell 11.

• Elisha Treeningkeskuse korraldatav jumalateenistus algab kell 11.

• MTÜ Maailma Valgus inglisekeelne jumalateenistus kell 9.45, teenistus vene ja eesti keeles algab kell 11.

• Open Bible Baptistikoguduse eesti- ja ingliskeelne teenistus Peetri alevikus kell 11.

• Hea Sõnumi koguduse jumalateenistus Tallinnas, Lasnamäe Lindakivi Kultuurikeskuses algab kell 15.

• Hosianna koguduse teenistus algab kell 16.

• Eesti Kristliku Tule Koguduse jumalateenistus toimub kell 11, aadressil Suitsu 10, Tallinn.

• Mähe Baptisti koguduses, aadressil Pojengi tee 31, toimub teenistus täna kell 11. Keskealiste osadus kell 17.

• Randvere Püha Peetri koguduse jumalateenistus algab kell 14.30.

KOGUDUSE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Pauluse kirikus ja Peetri kirikus jumalateenistused kell 10.

• Jaani kirikus teenistus kell 11.

• Maarja koguduse teenistus algab kell 12.

• Katoliku kirikus poola- ja venekeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12, inglisekeelne missa algab kell 19.30.

• Pühade Aleksandrite kirikus liturgia kell 10.

• Salemi Baptisti kirikus jumalateenistus kell 11. Terve elu teenistus kell 18. Kõneleb pastor Allan Helde, muusikaga teenivad Risttee koguduse noored.

• Kolgata Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13.

• Annelinna koguduse ja Risttee koguduse jumalateenistused kell 11.

• Tartu Püha Luuka koguduse teenistus kell 11.

• Koguduse Tõe sammas jumalateenistus Tartus toimub täna, aadressil Riia 26, kell 16.

• Rakvere Kolmainu kiriku jumalateenistus kell 11, pühapäevakool lastele kell 13.

• Rakvere Karmeli koguduse jumalateenistus toimub täna kell 11.

• Rakvere Metodisti koguduse teenistus kell 10.

• Kadrina Katariina ja Haapsalu Püha Johannese kirikus teenistused kell 11.

• Mustvee Betaania koguduse, Selise Baptistikoguduse ja EKNK Hulja koguduse jumalateenistused algavad kell 11.
 
 
Esmaspäev, 20. november 2017

Kõigepealt KOGUDUSE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Tallinna Jaani kirikus Tooma palvus homme, teisipäeval kell 17.30.

• Püha Vaimu kirikus täna muusikatund kell 18.

• Kaarli kirikus missa täna kell 13. Homme muusikaõhtu kell 17.30.

• Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse palvus Taize lauludega täna kell 19. Homme eine piibli ja palvega kell 12, teeõhtu naistele kell 18.15.

• Lasnamäe Püha Markuse koguduse osadusõhtu homme kell 18.

• Peeter-Pauli kirikus missa eesti keeles täna kell 18.

• Oleviste kirikus laupäeval, 25. novembril kella 10st – 14ni Ühenduse Lapsed Eestis poolt korraldatud Jõulupäev lastetöötegijatele, lapsevanematele ja pühapäevakooliõpetajatele. Täpsem info aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 5515985.

• Tallinna Metodistikoguduse Piiblitund- ja palveosadus homme, teisipäeval kell 18.30.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse Piibli- ja palveõhtu homme kell 18.30.

• Tallinna Adventkirikus, aadressil Mere pst 3, toimub laupäeval, 25. novembril Rein Kalmuse autorikontsert.

• Tallinna Mähe Baptistikoguduse Piibli- ja palvetund täna kell 18.

• Eesti Kristliku Tule Koguduse külalisõhtud koos Anselm Madubuko'ga täna, homme ja 22. novembril kell 19, aadressil Narva mnt 51, Tallinnas. Tõlge eesti ja vene keelde. Täpsem info: www.tulekogudus.ee


KOGUDUSE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Tartu Pauluse kirikus täna Piibliring kell 17. Vanavene muusika ansambli SIRIN kontsert toimub 25. novembril kell 19.

• Maarja koguduse majas täna avatud Healing Roomsi Palvekliinik kella 18st-20ni. Homme, teisipäeval käsitööpäev kella 11st – 15ni. Palvus kell 13.15. Palvus Taize lauludega kell 19.

• Tartu Adventkoguduse palve- ja piibliring toimub homme kell 15.

• Rakvere Karmeli koguduse palveõhtu täna kell 19. Homme avatud palvekliinik kella 18.30st – 20.30ni.

• 24. – 26. novembrini toimub Isa südame nädalalõpp. Reedel, 25. novembril Valga Betaania koguduses algus kell 18. Laupäeval, 25. novembril kokkusaamised Valga Betaania koguduses kell 11 ja kell 15. Pühapäeval, 26. novembril ühine jumalateenistus Helme Maarja kirikus kell 11.
 
  

 
 
 
Kuula raadiot
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

TuneIn keskkonnas:

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
LoginKuula reaalajas