• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 29. september 2020

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
• Tallinna Jaani kirikus homme, kolmapäeval hardushetk kell 13.30. Piiblitunnid algavad kell 14 ja kell 18.

• Kaarli kirikus muusikaõhtu täna kell 17.30. Missa homme kell 17.30.

• Lasnamäe Pae Palvekojas täna osadus- ja palveõhtu kell 18.

• Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palveõhtu täna kell 17.30.

• Tallinna Metodisti koguduse piiblitund ja palveosadus täna kell 18.30.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses palveõhtu täna kell 17.30.

• Tallinna Eelimi Nelipüha koguduse palvekoosolek toimub homme kell 18.

• Kristiine Palvekliinik avatud täna kella 18st, Tallinnas, aadressil Koskla 18.

• Viimsi Vabakoguduse palveõhtu homme kell 19.

• Saku Toomase koguduse leerikool alustab täna kell 18. Info ja registreerimine aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

• Tartu Pauluse kirikus piiblitund homme kell 17.

• Peetri kirikus hommikupalvus täna kell 10.

• EMK Tartu Püha Luuka kirikus meeste hommikupalvus homme kell 8 ning Eerik Jõksi Eesti laulupsaltri esitlus koos autori sissejuhatusega psaltri kasutamisse kell 17.

• Tartu Adventkoguduse palve- ja piibliring täna kell 13.30.
 
 
Kolmapäev, 30. september 2020
 
Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
• Tallinna Jaani kirikus hardushetk täna kell 13.30, piiblitunnid algavad kell 14 ja kell 18. Homme, neljapäeval armulauaga palvus kell 12. Muusikapäeva raames eesti Filharmoonia kammerkoori kontsert kell 14 ja kammerkoori Collegium Musicale kontsert kell 18.

• Kaarli kirikus missa täna kell 17.30.

• Tallinna Metodisti kirikus täna kell 18 kontsert – jumalateenistus “Loomisest lootuseni.” Palve- ja piiblihommik homme kell 11.

• Oleviste kirikus palvekoosolek homme kell 18.30.

• Tallinna Eelimi Nelipüha koguduse palvekoosolek toimub täna kell 18.

• Viimsi Vabakoguduse palveõhtu täna kell 19.

• Tartu Pauluse kirikus piiblitund täna kell 17. Taize palvus algab homme kell 17.30.

• EMK Tartu Püha Luuka kirikus meeste hommikupalvus täna kell 8 ning Eerik Jõksi Eesti laulupsaltri esitlus koos autori sissejuhatusega psaltri kasutamisse kell 17.

• Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus homme, neljapäeval kell 18.

• Kolgata Baptisti kirikus on homme avatud eestpalvetuba kella 17.30st, noorteõhtu algab kell 19.

• Rakvere Kolmainu kirikus osadusring homme kell 18.
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka meiliaadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Riia 22a-2, TARTU 51010.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 29. september 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: ENDLA VALLISTU, LEMBI SOKK, EEVI LAINEMÄE, VIRBI TENNO, TIIT VÕLLI, MIRJA SÄRE, MAARJA ENGEL PAENURM, KALEV KÕIVSAAR, REIN SIMENSON, KADRI HIRMO, INDREK NIKKER, ANNELI UUTAR, KRISTJAN MIHKEL KOLLOM ja MARTIN OLIVER KOLLOM.
 
ENDLA VALLISTU ja LEMBI SOKK – Rohkeid Jumala õnnistusi, head tervist ning rahu ja rõõmu südamesse soovib Tartu Peetri kogudus.
 
EEVI LAINEMÄE - Kõlagu tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
VIRBI TENNO, TIIT VÕLLI, MIRJA SÄRE ja MAARJA ENGEL PAENURM – Taevaisa armust kantud ning Tema heldusest hoitud uut aastaringi soovib Tartu Maarja kogudus.
 
KALEV KÕIVSAAR, REIN SIMENSON ja KADRI HIRMO - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
INDREK NIKKER - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim võimsasti! Rõõmu, rohkesti rõõmu soovib sünnipäeva puhul Nõmme Baptistikogudus.
 
ANNELI UUTAR - Psalmi 37 salm 5 julgustagu: “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Jumala õnnistusi, palju rõõmu ja südamerahu igasse päeva soovib Saku Toomase koguduse pere.
 
KRISTJAN MIHKEL KOLLOM ja MARTIN OLIVER KOLLOM – Südamlikud õnne – ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
 
Kolmapäev, 30. september 2020
 
Tänased sünnipäevalapsed on: OLGA SALIN, MARE ARIKE, MILVI TIMOŠTŠUK, PEETER ALTSAAR, MARE KOKKONEN, EHA VÄRV, SIGNE KARULAAS, ÕIE SÖÖT, ANU ESKO, VAIKE TIITUS, HEILI SULEV, URVE ORAS, HANNES NIID, EINIKE PILLI ja TARMO ORG.
 
OLGA SALIN – Südamlikud õnne – ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
MARE ARIKE´sele soovib Taevaisa armust kantud ning Tema heldusest hoitud uut aastaringi Tartu Maarja kogudus.
 
MILVI TIMOŠTŠUK - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim võimsasti! Rõõmu, rohkesti rõõmu soovib sünnipäeva puhul Nõmme Baptistikogudus.
 
PEETER ALTSAAR - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
MARE KOKKONEN, EHA VÄRV ja SIGNE KARULAAS - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
Armast sugulast ÕIE SÖÖT´i õnnitleb ning soovib Taevaisa armu ja hoidmist igasse päeva Sirje.
 
Kallis õeke ANU ESKO - Taevaisa rohket õnnistust ja ligiolu soovib igaks elupäevaks Sinu kodukogudus Sauel.
 
VAIKE TIITUS – Rohkeid Jumala õnnistusi, head tervist ning rahu ja rõõmu südamesse soovivad Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
HEILI SULEV - “Olgu Sul rannale rulluva laine sügav rahu, olgu Sul voogava õhu sügav rahu, olgu Sul vaikiva maapinna sügav rahu, olgu Sul paistvate tähtede sügav rahu.” Palju, palju õnne uuel eluaastal ja palju tervisi soovivad Maire, Joel, Viia ja Jane.
 
URVE ORAS´ele soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
HANNES NIID - Psalmi 37 salm 5 julgustagu: “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Jumala õnnistusi, palju rõõmu ja südamerahu igasse päeva soovib Saku Toomase koguduse pere.
 
EINIKE PILLI – Kinnitagu Sind 100nda Psalmi 5s salm: “Sest Issand on hea, Tema heldus kestab igavesti ja Tema ustavus põlvest põlve!” Jumala õnnistust ja taevalist tarkust uue eluaasta radadele soovib Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
TARMO ORG - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login