• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOGUDUSTE TEATEID Tartust:
•        Tartu Peetri kirikus täna kell 12 vestlusring. 
•        Pauluse kirikus homme, neljapäeval kl 17.30 Taizet [tezee] palvus
•        Maarja koguduse majas täna kell 12 eakate teetund.
           Jaani kirikus 1944. aasta suurpõgenemist oikumeeniline mälestusteenistus homme, neljapäeval kl 18   
          Salemi kirikus homme kell 18 eestpalveteenistus, vaimulik sõnum Harli Jürgensonilt

Neljapäev, 19. september 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
·      Jaani kirikus armulauaga palvus täna kell 12, kõneleb Eve Kruus. Ning 1944. aasta suurpõgenemise mälestuspalvus algab täna kell 18. Kõnelevad EKN president Andres Põder jt. Muusikaga teenivad Maris Oidekivi-Kaufmann, Pille Lill, Ivo Linna ja Tallinna poistekoor.  
·      Nõmme Sotsiaalmajas jumalateenistus täna kl 14 ja samal ajal on Nõmme Rahu koguduse majas avatud Toidutare.
·      Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30, juhatab Rein Uuemõis, muusikaga teenib Liina Rahuoja.
·      Püha Katariina kloostri kabelis missa homme kell 12.
·      Kalju koguduse kutsub kõiki pannkoogikohvikusse, mis avab uksed Tetermanni majas laupäeval kell 10.
·      Metodistikoguduse palve- ja piiblihommik täna kell 11 ning noorte osadusõhtu homme kell 19.
 
·      Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek homme kell 19.
 
·      Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu piiblitund-koosolek toimub Nõmme Rahu kiriku pastoraadis eeloleval laupäeval, 21. septembril kell 10.
 
·      Saku Päevakeskuses toimub Norra kirikukoor kontsert homme kell 11 ning EELK Saku Toomase koguduse uue kiriku sarikapidu koos risti õnnistamise ja paigaldamisega leiab aset kiriku krundil (aadressiga Küütsu 2) homme kell 15. 
 
KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
·      Pauluse kirikus Taize palvus täna kell 17.30. Noorteõhtu homme kell 19.
 
·      Jaani kirikus meenutatakse 1944. aasta suurpõgenemisel Eestist ja Tartust lahkunuid oikumeenilise mälestusjumalateenistusega täna algusega kell 18.
 
·      Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus algab täna kell 18. Vaimulik sõnum Harli Jürgensonilt
 
·      Tartu Adventkoguduse palvekoosolek homme kell 19.
 
·      Haapsalu Jaani kirikus palvus homme kell 9. Paadipõgenike mälestuspäev
Rannarootsi muuseumis kell 16. Esineb ansambel Strand Rand. Põgenemislugu, sõnavõtud, mälestusküünalde süütamine. Paadipõgenemise 75. aastapäeva mälestuspalvus Toomkirikus kell 19, teenib piiskop Tiit Salumäe, orelil Lia Salumäe, laulab Haapsalu laulustuudio DO-RE-MI.
 
·      Laupäeval 21. sept alustab uut hooaega Oru Evangeelse Rahvaõpistu KASVUKOOL. Loengud algavad kell 9.30, keskse teemaga - INIMENE PIIBLI- ja RELIGIOONILOO VALGUSEL. Lektor on õpetaja TAUNO KIBUR. Õppima on oodatud lastetöö tegijad, õpetajad, lastevanemad ja kõik teised huvilised. Kevadeni kestva kursuse kulud kaetakse osalejate annetustest. Lähem info: https://orumoisakool.com/

Reede, 20. september 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
•        Nõmme  Rahu koguduse majas täna kl 10st Toidutare  ja kell 18 AA rühma kogunemine.  Homme, laupäeval kl 10 kogudusemajas Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu piiblitund ja algusega kell 18 koguneb AA tugigrupp. Laupäeval kell 18 palvus Nõmme Lunastaja kirikus
•        Lasnamäe Püha Markuse kogudus kutsub Nelja Tuule ristirännaku raames täna kell 14 palveketti Saarepiiga sillal; kell 18 on lauamängu õhtu Pae palvekojas. Laupäeval kell 14 palvekett Lindakivi sillal, kell 14-19 toimub Lindakivi platsil Markuse laat, kell 15 ja 16 astub üles Nukuteater Talleke ning kell 17 algab kontsert Lindakivi kultuurikeskuses
•        Püha Katariina kloostri kabelis missa täna kell 12.
•        Metodisti kirikus noorte osadusõhtu täna kell 19.
•        Kalju koguduse pannkoogikohvik Tetermanni majas laupäeval kell 10 -13
•        Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek täna kell 19. Homme kl 10 hingamispäevakool ja kell 11:15 jumalateenistus
•        Saku Päevakeskuses Norra kirikukoor kontsert täna kell 11 ning EELK Saku Toomase koguduse uue kiriku sarikapidu koos risti õnnistamise ja paigaldamisega leiab aset kiriku krundil (aadressiga Küütsu 2) kell 15. 
MTÜ Põlev Põõsas palveosadus laupäeval kl 15 Iisraeli keskuse ruumides
Harkujärve kogukonnakirikus Maarjateatri esituses laupäeval kl 19 "Jannseni juubel ehk August Wiera tuleb Tartusse" Piletid saadaval tund enne algust kohapeal. Kogu tulu läheb Tartu Maarja kiriku taastamiseks.
Nüüd KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
•        Pauluse kirikus noorteõhtu täna kell 19.
•        Tartu Adventkoguduse palvekoosolek täna kell 19. Laupäeval kell 9.50 hingamispäevakool, samal ajal toimuvad lastetunnid. Kella 11.15  algab jumalateenistus
           Salemi kirikus  laupäeval, kell 10.30-14.30 lastetöö tegijate osaduspäev „ Lõikust on palju !“ Saadaval on piiblitundide komplektid,  programmid pühapäevakooli üritusteks ja muud õppematerjali ning raamatud lastele „Iga päev koos Piibliga“ ja „Iga päev koos Jumalaga“  Lähem teave aadressilt : See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.         
•        Haapsalu Jaani kirikus palvus täna kell 9. Paadipõgenike mälestuspäev Rannarootsi muuseumis kell 16 ja mälestuspalvus Toomkirikus kell 19
•        Laupäeval alustab uut hooaega Oru Evangeelse Rahvaõpistu KASVUKOOL. Loengud algavad kell 9.30, keskse teemaga - INIMENE PIIBLI- ja RELIGIOONILOO VALGUSEL. Lektor on õpetaja TAUNO KIBUR. Õppima on oodatud lastetöö tegijad, õpetajad, lastevanemad ja kõik teised huvilised. Kevadeni kestva kursuse kulud kaetakse osalejate annetustest. Lähem info: https://orumoisakool.com/
         Laupäeval kell 19 Agape kohvikus Tartus (aadressil Baeri tn 1) [bäär] kohtumine Amazing!GRACE koguduse vanempastor Martin Ruddick’iga ning Indiast pärit arsti Dr Andrew Davidiga, kes on imeliselt tervenenud raskest haigusest ja on täna pühendanud Jumalariigi tööle. Kõik huvilised on homme kl 19 oodtaud Agape kohvikusse Tartus!
 
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 19. september 2019

Tänased sünnipäevalapsed on: EEVI KUKKA, URSULA HALLEMAA, RUTTI SÕSA, JAAN ANNAMAA, VELJO REIER, TÕNU KALLAS, TRIIN KANT, PAULA TOMSON, KAROLIN TAMMJÄRV ja MADIS KÜTT.
 
EEVI KUKKA - Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
URSULA HALLEMAA - Kõlagu teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
RUTTI SÕSA´le soovib rohkeid Jumala õnnistusi ning Tema parimat igasse päeva Tartu Salemi Baptistikogudus. Armas RUTTI – Olgu Taevaisa armust ja Tema kätel kantud kõik su eelseisvad päevad ja aastad, ning Issanda õnnistus ümbritsegu sind kõikjal, kus viibid ja käid! Imeilusat hällipäeva soovivad Lea ja Ilmar. Kallis RUTTI SÕSA – Psalmist julgustan: „Sest Tema annab oma inglitele sinu pärast käsu sind hoida kõigil su teedel! (Psalm 91,11) Õnnistatud sünnipäeva, Taevaisa juhtimist ja kaitset uuel eluaastal soovivad palvekaaslased.
 
JAAN ANNAMAA´le soovib õnnistatud päevi ja aastaid Kambja kogudus!
 
Kallis VELJO REIER! “Issand on hea, tema heldus kestab igavesti ja tema ustavus põlvest põlve,” on kirjas 100nda Psalmi 5s salmis. Õnnitleme Sind sünnipäeval ja soovime Sulle tervist ning Jumala ligiolu ja õnnistust igasse päeva! Vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.
 
Teile, TÕNU KALLAS ja TRIIN KANT, soovib kaunist sünnipäeva ning Jumala armust ja ligiolust ümbritsetud uut eluaastat Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
KAROLIN TAMMJÄRV’e õnnitleb ja soovib rikkalikult õnnistatud teelkäimist Saku Toomase kogudus.
 
Teid, MADIS KÜTT,tervitab südamlike õnne- ja õnnistussoovidega Haapsalu Püha Johannese kogudu.
 
Oma armsale koguduseõele, PAULA TOMSON’ile soovib Issanda rikkalikke õnnistusi uue eluaasta teele - Tartu Kolgata Baptistikogudus.

Reede, 20. september 2019

Tänased sünnipäevalapsed on: HELJU SONGISSEPP, EINO KLINK, ERICH TEMMER, VAIKE KALDA, LEA SIIRAK, MALLE RÜÜTEL , MARE SEPP,  GENNADI AARNA, ANNE KOITVE,  EDA PILL ja LIISA LANGI
 
HELJU SONGISEPPa – tervitab tähtpäeval Tartu Peetri kogudus soovides head tervist ja rohket Jumala õnnistust alanud aastasse.
 
Koguduseliikmed EINO KLINK, ERICH TEMMER ja VAIKE KALDA – tervituseks kõlagu 121se Laulu  7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
LEA SIIRAK - Südamlikud õnne- ja õnnesoovid Haapsalu Püha Johannese koguduse poolt.
 
MALLE RÜÜTEL ja MARE SEPP - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib teile pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
Armast usukaaslast  GENNADI AARNA't õnnitlevad uuel eluaastal ja soovivad jätkuvat Issanda õnnistust ja armurikast juhtimist igasse päeva Tartu Salemi kogudus ja pastorid.
 
Teile,  ANNE KOITVE, soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
EDA PILLi õnnitleb sünnipäeval Merike  järgnevate ridadega: Laula Jumalale kiitust ja täna Teda kõige eest. Olgu Sul uuel aastal tervis tugevam, rõõm suurem ja mure väiksem! Jumal armu ja õnnistust andku ja Sind kitsal eluteel kandku.
 
Koguduseliikmele LIISA LANGI’le soovib õnnistatud päevi ja aastaid Kambja kogudus.
 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login